Usee

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Noszenie naszych ogrzewających maseczek na oczy może pomóc w zmniejszeniu napięcia mięśni i łagodzić bóle głowy. Ponadto, maseczki te pomagają w relaksacji i lepszym odpoczynku. 

Zalecamy noszenie jednorazowej ogrzewającej maseczki na oczy przez około 20-30 minut, aby uzyskać maksymalny efekt relaksacyjny.

Tak, nasze ogrzewające maseczki na oczy Usee są bezpieczne dla skóry i wykonane z miękkiego, hypoalergicznego materiału.

Tak, nasze ogrzewające maseczki na oczy są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy, że otworzysz opakowanie, a następnie nałożysz maseczkę na zamknięte oczy i pozostawisz na około 20-30 minut.

Nasze ogrzewające maseczki na oczy są uniwersalne i pasują do większości rozmiarów twarzy.

Nasze jednorazowe ogrzewające maseczki na oczy są wykonane z materiałów biodegradowalnych i są przyjazne dla środowiska.

Nasze ogrzewające maseczki na oczy są przeznaczone do jednorazowego użytku i nie należy ich używać ponownie.

Koszty wysyłki zależą od lokalizacji i metody dostawy. Możesz sprawdzić koszt dostawy podczas procesu składania zamówienia.

Maseczka aktywuje się po wyjęciu z saszetki pod wpływem powietrza do 40 stopni Celsjusza. Jej aktywacja nie wymaga dodatkowych czynności.

Maseczki nie tylko grzeją ale również nawilżają oczy i ich okolice dzięki temu, że mają w składzie wodę i nasiona strączyńca.

Maseczki jak najbardziej można używać przy założonych sztucznych rzęsach. Sprawdziła to nie jedna dziewczyna. Zaleca się jednak odczekanie 2-3 dni od założenia rzęs.

Najlepiej tą kwestię omówić z osobą, która zaaplikowała botoks lub lekarzem medycyny estetycznej. Te osoby będą wiedziały najlepiej, po jakim czasie od zabiegu można zastosować terapię ciepłem.

Pytanie raczej powinno brzmieć, kiedy używać okładów grzejących a kiedy chłodzących.

Terapia ciepłem bardzo dobrze sprawdza się w przypadku bolesnych mięśni i stawów. Ciepłe kompresy poprawiają elastyczność tkanek oraz wspomagają ich regenerację.

Terapia zimnem sprawdzi się w przypadku ostrych urazów. Zimne kompresy przynoszą ulgę przy stłuczeniach, oparzeniach i obrzękach.

Przejdź do zakładki „Blog” i dowiedz się więcej 😉.

Ogrzewające, nawilżające, odprężające.

Pobudza krążenie, ma wpływ na lepszą dostawę tlenu i składników odżywczych do skóry, rozszerza naczynia krwionośne, powoduje wzrost ukrwienia skóry, poprawia elastyczność tkanek oraz wspomaga ich regenerację, rozluźnia spięte mięśnie. Może łagodzić stany zapalne, np. zaczerwienie oczu, zmniejszać obrzęki i przyspieszać proces gojenia, redukuje ryzyko przebudzeni nocnych.

Maseczka pomoże Ci:

-przetrwać długie podróże i zrelaksować się w ich trakcie,

– wyciszyć się po przepracowanym dniu,

-odnaleźć harmonię,

– da ukojenie i nawilżenie Twoim oczom, które każdego dnia intensywnie pracują i są narażane na niebieskie światło ekranów,

– zniwelować opuchnięte powieki  oraz poczucie zmęczonych, piekących oczu,

– zmniejszyć ból głowy lub zatok,

– zmniejszyć poziom stresu,

– w poprawie jakości snu

MENU

Zrelaksuj się